SPŁYWY WISŁĄ - WIŚLANA AKADEMIA KAJAKOWA - ostatnie miejsca na 16 i 23.09.23

Zapraszamy na wiślaną przygodę z Fundacją AVE. W ramach programu współfinansowanego przez m.st. Warszawa odbędą się 4 spływy warszawską Wisłą na różnych odcinkach, zobaczymy też jak wygląda Wisła tuż przed i tuż za Warszawą!

– Wiślana Akademia Kajakowa to nasza propozycja cykliczna. Co roku nasza propozycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Bartłomiej Włodkowski, prezes Fundacji AVE.

Trasy dostępne są dla wszystkich zainteresowanych ze względu na zabezpieczenie ratownicze i przewodnickie. Uczestnicy płyną w dwuosobowych kajakach polietylenowych, a dzieci muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez elektroniczny formularz.

ZAPISY NA SPŁYWY:

W przypadku braku wolnych miejsc, można próbować zapisywać się na listę rezerwową: biuro@splywajznami.pl.

Imprezy w ramach Aktywnie nad Wisłą prowadzone przez Fundację AVE współfinansuje m.st. Warszawa.