SPŁYW WKRĄ - 31 VIII 2019, Mazowiecka Akademia Kajakowa

wróć

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na kolejny spływ kajakowy w ramach "Mazowieckiej Akademii Kajakowej", prowadzonej przez Fundację AVE przy wsparciu Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

Spływ WKRĄ (Borkowo-Szczypiorno)

1. Zbiórka 31 VIII o g. 9 przed ratuszem dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197, Warszawa, powrót w to samo miejsce ok. g. 17/18. Godzina powrotu ma charakter orientacyjny i zależy od kondycji grupy, ruchu na drodze itp.

2. Zapewniamy: transport busami z Warszawy na miejsce rozpoczęcia spływu oraz z powrotem do Warszawy, miejsce w kajaku dwuosobowym polietylenowym (+ kapok, wiosło), opiekę przewodnika i ratowników WOPR.

3. Należy zabrać:
> czapkę, krem do opalania (KONIECZNIE!),
> prowiant na cały dzień,
> kiełbaskę na ognisko,
> ubranie na zmianę,
> podręczny bagaż (plecak) sugerujemy zapakować do foliowego worka (w kajaku zawsze można  znaleźć się nieco wody, np. z wiosła...),
> płaszcze przeciwdeszczowe,
> dużo dobrego humoru,
> buty do wchodzenie do wody

4. W przypadku nieprzewidzianych kataklizmów lub złych warunków hydro-atmosferycznych zastrzegamy prawo odwołania spływu (telefonujemy wówczas do każdego uczestnika), przelotne deszcze czy zachmurzenia nie są powodem odwołania spływu. Jeśli spływ jest odwoływany przez Fundację - uczestnikom zwracane są pieniądze. Pieniądze nie są zwracane jeśli uczestnik rezygnuje ze spływu, a Fundacji nie uda się znaleźć innej osoby na zarezerwowane miejsce.

5. KOSZT: 35 zł/os dorosła, 15 zł/os dzieci
Spływ jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

6. Jeżeli chcecie Państwo zapisać więcej niż jedną osobę, prosimy o wielokrotne wypełnienie formularza. Przez formularz zapisujemy JEDNĄ OSOBĘ.

7. Kontakt z Fundacją AVE: tel. 608 178 447, avetki@wp.pl

ZAPISY - KLIKNIJ