SPŁYW NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 25 X 2020 (Ursynowska Akademia Kajakowa)

wróć

Zapraszamy na finałowy spływ w ramach „9. Ursynowskiej Akademii Kajakowej”, prowadzonej przez Fundację AVE przy wsparciu Dzielnicy Ursynów.  

– Cieszymy się, że pomimo koronawirusa nasza propozycja spływów kajakowych w tym roku cieszyła się tak olbrzymim zainteresowaniem – mówi Bartłomiej Włodkowski, prezes Fundacji AVE. – Oczywiście na naszych wyprawach uwzględniamy obowiązujące obostrzenia. Wszystkie wyprawy odbyły się bezpiecznie. 

Na finał zapraszamy na jesienny spływ Wkrą. W programie zaplanowano również krótki instruktaż z wiosłowania i prowadzenia kajaka. – Płyniemy w dwuosobowych kajakach polietylenowych, a dzieci muszą być pod opieką osoby dorosłej. Każdy może czuć się z nami bezpiecznie. Wyprawy zabezpieczają bowiem uprawnieni przewodnicy oraz ratownicy WOPR – podkreślają organizatorzy.

Spływ startuje 25 X o g. 9 sprzed ursynowskiego ratusza. Powrót w to samo miejsce ok. g. 16. Fundacja zapewnia transport busami na miejsce startu spływu oraz z powrotem.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez elektroniczny formularz:

ZAPISY:

Po wypełnieniu formularza zgłoszone osoby otrzymają mailowe potwierdzenie o zapisie. Koszt udziału: 30 zł osoby dorosłe, 15 zł dzieci i młodzież do lat 18.