Zapisy na 3. semestr SUPER BUDY NA SIARCZANEJ - jesień 2022

wróć

Z radością ogłaszamy zapisy na 3. jesienny semestr SUPER BUDY NA SIARCZANEJ, prowadzonej przez Fundację AVE we współpracy z Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek przy wsparciu m.st. Warszawy-Dzielnicy Targówek. i Samorządu Województwa Mazowieckiego. Gorąco zapraszamy dzieci w wieku 5/6-13 lat z Targówka (zwłaszcza Fabrycznego). SUPER BUDA NA SIARCZANEJ to ekscytujące weekendowe zajęcia naukowe!

Zajęcia odbywają się w wybrane soboty i niedziele w CKiA oraz w różnych instytucjach naukowych. 

TERMINY

  • Terminy zajęć: 8, 16 i 22 X, 5, 19 XI i 3 XII 2022.

 JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Prosimy o zapis poprzez nasz formularz elektroniczny.

  • ZAPISY DO SUPER BUDY NA SIARCZANEJ - KLIKNIJ

Każda zapisana skutecznie osoba otrzyma maila z potwierdzeniem zapisu. Jeśliby potwierdzenie nie przyszło - prosimy o kontakt: avetki@wp.pl.

Zajęcia bezpłatne!

INNE INFORMACJE & INAUGURACJA

> SZCZEGÓŁOWE PROGRAMY ZAJĘĆ będą publikowane z tygodniowym wyprzedzeniem. Z reguły zajęcia odbywają się w różnych konfiguracjach czasowych w przedziale g. 10.30-13.30 (student uczestniczy jednego dnia w 2 lub 3 zajęciach). Inauguracja semestru odbędzie się w SOBOTĘ 8 X 2022 w g. 10-12.45 w Centrum Kultury i Aktywności przy ul. Siarczanej 6 w Warszawie.   

> ZAPISY NA POSZCZEGÓLNE ZAJĘCIA odbywają się poprzez system do zapisów na naszej stronie internetowej. Linki wysyłamy rodzicom studentów mailem. Na inaugurację nie trzeba się osobno zapisywać. 

> Zapisanie dziecka na zajęcia oznacza wyrażenie zgody na prowadzenie dokumentacji fotograficznej i filmowej zajęć na potrzeby promocyjno-sprawozdawcze Fundacji AVE. Deklaracja udziału w projekcie oznacza również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji mailowych o działaniach Fundacji AVE.

***

 

W przypadku pytań, wątpliwości - zapraszamy do kontaktu: avetki@wp.pl, 608 178 447.

 

***

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa - Dzielnica Targówek.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.