NIEDZIELA 31.07.2022, XVII POWSTAŃCZY SPŁYW KAJAKOWY WISŁĄ (Wawer-Białołęka)

Zapraszamy na XVII spływ kajakowy "Wisłą przez Miasto Nieujarzmione".
TERMIN:
NIEDZIELA 31 VII 2022, WKW (Wał Miedzeszyński 295 - Port Żerański)
Spotykamy się o g. 12.50 na przystani WKW przy ul. Wał Miedzeszyński 295. Z wału wiślanego na wysokości ulicy Kadetów trzeba zejść schodkami w kierunku widocznej furtki. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską, z terenu przystani korzystamy gościnnie, nie będzie możliwości pozostawienia aut na terenie WKW.
Ze względu na spotkanie z Powstańcem prosimy o PUNKTUALNE przybycie!!!
Program:
  • Spotkanie z Powstańcem p. Janek Witkowskim ps. "Jaś"
  • Gawęda powstańcza i promocja najnowszych książek Agnieszki Cubały (z udziałem autorki) pt. "Artyści 44" oraz "Wielkopolanie 44"
  • Koncert i śpiewanie piosenek powstańczych pod egidą zespołu muzycznego VIS A VIS
  • spływ z Wawra na Białołękę,
  • parada kajaków w godzinie W na wysokości Starówki,
  • wyścig o Kotwicę 44 roku.
Zakończenie w Porcie Żerańskim ok. g. 18.30/19. Uwaga w przypadku niskiego stanu wody dopuszczamy możliwość zakończenia spływu na Plaży Żoliborz (vis a vis Cytadeli).
ZAPEWNIAMY:
- kajaki z osprzętem & asekurację ratowników
- udział zespołu muzycznego & śpiewniki powstańcze
- gawędę powstańczą & nagrody w wyścigu o Kotwicę Powstania 44
- gadżety
OBOWIĄZUJĄ REŻIMY SANITARNE:
Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność i oświadczają, że nie mają oznak zakażenia COVID-19.
WARTO ZABRAĆ:
- worek foliowy na rzeczy do kajaka
- czapkę i ew. buty do wchodzenia do wody
- flagi, chorągwie
- karimaty lub coś do siedzenia (podczas gawędy)
KOSZT:
Spływ jest dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
  • 15 zł/os. dorosła
  • Dzieci i młodzież do 18. roku życia bezpłatnie
Prosimy o wpłatę na konto Fundacji AVE:  30 1090 1841 0000 0001 1538 0835 i przesłanie potwierdzenia wpłaty do 29 VII na adres: avetki@wp.pl
Poprzez wypełnienie poniższego formularza. Prosimy o wypełnienie formularza OSOBNO dla każdej zapisywanej osoby. Jeśli zgłaszacie Państwo kilka osób, które mają płynąć ze sobą w kajaku, prosimy o podawanie tego samego maila. Numer telefonu wpisujemy jako ciąg cyfr.
KONTAKT: 608 178 447, avetki@wp.pl

Brak wolnych miejsc